Usługi

Kompleksowa obsługa
Towarzyszymy Klientom podczas całego procesu zakupu i obsługi urządzeń czyszczących Kärcher.
Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz naprawę sprzętu. Prowadzimy także wypożyczalnię urządzeń używanych Kärcher. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie podstawą jest czystość.


Doradztwo
Pomagamy Klientom indywidualnym i biznesowym w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań czyszczących dla ich potrzeb. Do Państwa dyspozycji pozostają odpowiednio przeszkoleni, doświadczeni pracownicy MK Tech.


Serwis i naprawa
Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marki Kärcher. Naprawy odbywają się przy użyciu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Na wymienione elementy udzielamy gwarancji. Przed wykonaniem usługi, zawsze dokonujemy wyceny. Zapraszamy firmy do stałej współpracy na bardzo korzystnych, indywidualnych warunkach!


Wypożyczalnia
Prowadzimy wynajem urządzeń czyszczących marki Kärcher. W wypożyczalni posiadamy szeroki wybór używanych myjek ciśnieniowych, maszyn piorących, odkurzaczy, szorowarek i parownic. Ofertę wynajmu kierujemy w szczególności do osób i firm z cyklicznym lub jednorazowym zapotrzebowaniem na profesjonalne usługi czyszczące, zwłaszcza w dużych obiektach i po pracach remontowo-budowlanych. Doradzamy w kwestii doboru środków chemicznych i obsługi wypożyczanego sprzętu.

 

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych, a w szczególności:
• myjnie ręczne i automatyczne
• firmy sprzątające
• zakłady przemysłowe i firmy produkcyjne
• zakłady przetwórstwa mięsnego
• oczyszczalnie ścieków