Usługi

MK Tech Usługi

Więcej niż sprzedaż

Towarzyszymy Klientom na każdym etapie zakupu i eksploatacji urządzeń czyszczących. Zapewniamy doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz naprawę maszyn.

Doradztwo i pokazy

Pomagamy Klientom indywidualnym i biznesowym w wyborze optymalnych rozwiązań czyszczących. Organizujemy bezpłatne pokazy maszyn w domach i firmach Klientów. Jesteśmy w stanie dojechać do dowolnego miejsca w Polsce. Doradcy MK Tech to doskonale wyszkoleni i doświadczeni fachowcy, pracujący zgodnie z wysokimi standardami światowych producentów. 

Serwis i naprawa

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marek Kärcher, Comet i EHRLE. Naprawy odbywają się przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Na wymienione elementy udzielamy gwarancji. Przed wykonaniem usługi zawsze przedstawiamy do akceptacji wycenę wraz z terminem realizacji. Przy stałej współpracy zapewniamy atrakcyjny system lojalnościowy.

Wynajem maszyn

Oferujemy krótkoterminowy wynajem urządzeń czyszczących marek Kärcher, Comet i EHRLE. Zasoby wypożyczalni tworzą m.in. myjki ciśnieniowe, maszyny piorące, odkurzacze, szorowarki i parownice. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami, zarówno z cyklicznym, jak i z jednorazowym zapotrzebowaniem na profesjonalne usługi czyszczące. Doradzamy w kwestii doboru środków chemicznych i obsługi sprzętu.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych i biznesowych, w szczególności:


Uzyskaj ofertę i zamów bezpłatny pokaz urządzeń w swoim domu lub firmie. Przyjedziemy w dowolne miejsce.
MK Tech Marek Kurp

ul. Raszkowska 1
63-430 Tarchały Wielkie

Szybki kontakt

tel. 609 980 222
e-mail: kontakt@mkmyjki.pl